top of page

Gizlilik Politikası

Bu beyan minimalamba gizlilik politikasını içerir. minimalamba.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.


minimalamba.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi minimalamba ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler üyelik ve satış sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, minimalamba.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir. minimalamba.com üyesi olduğunuz veya üyeliksiz alışveriş yaptığınız andan itibaren haftalık bilgilendirme bültenleri e-posta adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu bülten gönderiminde değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-postaların içeriği, satışını yaptığımız markalar ile ilgili olarak yapılacak tüm kampanyalar, indirim fırsatları, ürün, müşteri memnuniyetinin tespiti amacıyla gönderilecek bültenler ve bilgilendirmelerden oluşmaktadır. Sitemizden alışveriş yaparak veya ürünler hakkında beni ara bilgi formunu doldurarak veya şirket e-posta adreslerimizden bilgi talebinde bulunduğunuzda size e-bülten, e-posta, telefon ve SMS aracılığıyla ulaşmamızı kabul etmiş sayılmaktasınız. Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 Bit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

14 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

MADDE 1- TARAFLAR SATICI Ticari Ünvanı : Mehmet ÇALIŞKAN Adresi : 50. Yıl Mahallesi 2776 Sokak No:12 Yenişehir/Mersin Telefon : 05376253385 E-mail : minimalamba@hotmail.com ALICI Adı Soyadı : Adresi

MADDE 1 SÖZLEŞMENİN TARAFLARI SATICI: Minimalamba Adresi: 50. Yıl Mahallesi 2776 Sokak No:12 Yenişehir/Mersin Tel.: 0537 625 3385 Email: minimalamba@hotmail.com ALICI: Müşteri MADDE 2 SÖZLEŞMENİN K

WhatsApp Hattımız : 05376253385 E-Mail : Minimalamba@hotmail.com Adres : 50. Yıl Mahallesi 2777 Sokak No:12 Yenişehir / Mersin (Atölye)

bottom of page